Ośrodek Szkolenia Kierowców 3Ośrodek Szkolenia Kierowców 3

Aktualnośći

Moto Adademia OSK3

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Panie i Panów - wszystkich miłośników, pasjonatów oraz tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z motocyklami na cykl bardzo ciekawych i praktycznych szkoleń pod czujnym okiem doświadczonych motocyklistów.

Wytłumaczymy Ci jak bezpiecznie jeździć, jak prawidłowo się ubrać oraz jak czerpać przyjemność z jazdy w każdych warunkach.

Szkolenia będą odbywały się w formie wykładów, gdzie przybliżymy Ci najważniejsze informacje o ubraniach, kaskach czy butach.

Przerobimy podstawy konstrukcji motocykla, prawidłową pozycję za sterami wymarzonej maszyny oraz zwrócimy uwagę na zagrożenia z tym związane.

Druga część szkolenia obejmie praktykę, gdzie wprowadzimy w życie już zdobytą wiedzę.

Nauczymy Cię jak prawidłowo trzymać maszynę i jak pracować na niej ciałem.

Będziemy omawiali przeciwskręt, fiksację wzroku oraz nauczymy Cię schodzić na kolano.

Trzecia część będzie czymś co lubimy najbardziej... Nauka przez zabawę...

Połączymy sobie przyjemne z pożytecznym. Podczas wspólnych wyjazdów i wycieczek pokażemy Ci zagrożenia wynikające z codziennej jazdy między samochodami.
Opracujemy sobie strategię przetrwania by zawsze i w każdych warunkach bezpiecznie wrócić do DOMU.

W osiągnięciu celu pomogą nam zaprzyjaźnione firmy, takie jak:
OSK3 Nauka Jazdy, De Motos, Forgemot - Motocykle i motocykliczni

Daj sobie szansę, by zrozumieć swój motocykl i zacznij jeździć świadomie by zawsze wrócić do celu.
CELEM JEST DOM

Z poważaniem - Organizatorzy

<< Wróć do poprzedniej strony

Idąc przez Pszczynę i patrząc na przejeżdżające obok Ciebie samochody masz przed oczami wizję kierowania pojazdem. Chciałbyś już jeździć jak wszyscy, mieć umiejętności i poczucie pewności za kierownicą pozwalające jeździć z przyjemnością. Właśnie w tym celu został utworzony ośrodek na miarę XXI wieku, OSK3 to nie żadna rewolucja. To zupełnie nowe spojrzenie na Naukę Jazdy. Od dziś twój umysł nie będzie już zalewany wątpliwościami gdzie pójść na prawko i zyskać jak najbardziej wymierne korzyści w stosunku do wkładanych w to pieniędzy.  Dzięki zatrudnieniu ekspertów w naszym ośrodku już od pierwszego kontaktu z naszym biurem poczujesz pełen profesjonalizm i fachową, miłą obsługę. Ponadto nasza kadra uczestniczy w corocznym szkoleniu w zakresie prowadzenia i udoskonalania nauki jazdy. Dodatkowo skład instruktorów to między innymi zawodowcy zajmujący się na co dzień prawem w ruchu drogowym oraz właściciel ośrodka. OSK3 sprawi że Twoje jazdy będą pełne optymizmu, a umiejętności jakie zdobędziesz po naszym kursie zaowocują wkrótce i zbliżą się do umiejętności tych ludzi którzy jeżdżą zawodowo.

© 2011 OSK3. Wszelkie prawa zastrzeżone.