Ośrodek Szkolenia Kierowców 3Ośrodek Szkolenia Kierowców 3

Aktualnośći

Motoserce 2018

Alkogogle i narkogogle.
Pokaz i uświadomienie wszystkim uczestnikom przez Policję jak ważne jest abyś nigdy nie wsiadał za kierownicę po spożyciu alkoholu czy zażyciu narkotyków

WORD Katowice prezentował jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa i jakie niebezpieczeństwo stanowią przedmioty pozostawione luzem w samochodzie (symulator dachowania)

My zajęliśmy się bezpośrednio umiejętnościami i precyzją jazdy podczas wykonywania różnych manewrów motocyklami jak również samochodem

Na naszym stoisku najlepszy Ratownik Medyczny zajęła się szkoleniem z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Uczyliśmy i tych małych i całkiem dużych, że nie można pozostać obojętnym wobec czyjegoś nieszczęścia, ale też trzeba wiedzieć jak pomóc.

No i największa atrakcja dla dużych i małych - malowanie samochodu. Każdy mógł wykazać się swoją inwencją twórczą :-)

<< Wróć do poprzedniej strony

Idąc przez Pszczynę i patrząc na przejeżdżające obok Ciebie samochody masz przed oczami wizję kierowania pojazdem. Chciałbyś już jeździć jak wszyscy, mieć umiejętności i poczucie pewności za kierownicą pozwalające jeździć z przyjemnością. Właśnie w tym celu został utworzony ośrodek na miarę XXI wieku, OSK3 to nie żadna rewolucja. To zupełnie nowe spojrzenie na Naukę Jazdy. Od dziś twój umysł nie będzie już zalewany wątpliwościami gdzie pójść na prawko i zyskać jak najbardziej wymierne korzyści w stosunku do wkładanych w to pieniędzy.  Dzięki zatrudnieniu ekspertów w naszym ośrodku już od pierwszego kontaktu z naszym biurem poczujesz pełen profesjonalizm i fachową, miłą obsługę. Ponadto nasza kadra uczestniczy w corocznym szkoleniu w zakresie prowadzenia i udoskonalania nauki jazdy. Dodatkowo skład instruktorów to między innymi zawodowcy zajmujący się na co dzień prawem w ruchu drogowym oraz właściciel ośrodka. OSK3 sprawi że Twoje jazdy będą pełne optymizmu, a umiejętności jakie zdobędziesz po naszym kursie zaowocują wkrótce i zbliżą się do umiejętności tych ludzi którzy jeżdżą zawodowo.

© 2011 OSK3. Wszelkie prawa zastrzeżone.