Ośrodek Szkolenia Kierowców 3Ośrodek Szkolenia Kierowców 3

Aktualnośći

Motoserce Pszczyna - 27 kwietnia 2019 r.

Pamiętajcie, że jutro sobota - Motoserce na Pszczyńskim Rynku.
Chcemy tylko przypomnieć wszystkim, że jazda motocyklem to niezła frajda i przyjemność, pod warunkiem że jeździ się z rozsądkiem i uwagą, nie myśląc tylko o Sobie.
Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych prawem jazdy na motor, gdyż będzie można zobaczyć lub przymierzyć się do motorów, które obecnie są na egzaminach.
Wszystkim życzymy dobrej zabawy na Motosercu

Zapraszamy do śledzenia całej imprezy na naszym faceboku

https://www.facebook.com/603990082955349/photos/pcb.2295077760513231/2295077693846571/?type=3&theater

<< Wróć do poprzedniej strony

Idąc przez Pszczynę i patrząc na przejeżdżające obok Ciebie samochody masz przed oczami wizję kierowania pojazdem. Chciałbyś już jeździć jak wszyscy, mieć umiejętności i poczucie pewności za kierownicą pozwalające jeździć z przyjemnością. Właśnie w tym celu został utworzony ośrodek na miarę XXI wieku, OSK3 to nie żadna rewolucja. To zupełnie nowe spojrzenie na Naukę Jazdy. Od dziś twój umysł nie będzie już zalewany wątpliwościami gdzie pójść na prawko i zyskać jak najbardziej wymierne korzyści w stosunku do wkładanych w to pieniędzy.  Dzięki zatrudnieniu ekspertów w naszym ośrodku już od pierwszego kontaktu z naszym biurem poczujesz pełen profesjonalizm i fachową, miłą obsługę. Ponadto nasza kadra uczestniczy w corocznym szkoleniu w zakresie prowadzenia i udoskonalania nauki jazdy. Dodatkowo skład instruktorów to między innymi zawodowcy zajmujący się na co dzień prawem w ruchu drogowym oraz właściciel ośrodka. OSK3 sprawi że Twoje jazdy będą pełne optymizmu, a umiejętności jakie zdobędziesz po naszym kursie zaowocują wkrótce i zbliżą się do umiejętności tych ludzi którzy jeżdżą zawodowo.

© 2011 OSK3. Wszelkie prawa zastrzeżone.