Ośrodek Szkolenia Kierowców 3Ośrodek Szkolenia Kierowców 3

Aktualnośći

POMAGAJMY- to nie jest trudne!!!

Podziel się z potrzebującymi!!!
Już kolejny raz prosimy Was o pomoc, tym razem chcemy wspomóc osoby bezdomne i znajdujące się w trudnej sytuacji.
Nie udajmy, że nie widzimy tych osób, one są i przy odrobinie naszej pomocy ich życie może być lepsze.

OSK3 wraz z przedstawicielami Służb Miejskich organizuje zimową zbiórkę odzieży. Jeśli ktoś z Was posiada rzeczy niepotrzebne, ale nadające się jeszcze do użytku prosimy o przynoszenie do nas - ciepłych ubrań, kurtek, czapek, koszul, kołder, śpiworów czy koców. Można je oddać w biurze OSK3 (ul. Chrobrego 19) w godzinach otwarcia biura do dnia 23 grudnia 2019 roku.

Pogoda szybko się zmienia, chłodne, a nawet zimne wieczory, noce i poranki to oznaka zbliżającej się zimy.

Pamiętajmy, że nie wszyscy z nas mają dach nad głową.
Z tego też powodu chcemy wspomóc takie miejsca jak noclegownie i inne skupiska osób samotnych. Więc jeśli w Waszych szafach zalegają ww rzeczy, prosimy przynieście je do nas, a nie wyrzucajcie na śmietnik.
Liczymy na WAS!!!

_______________________________________________________________________________________

Wigilia Bożego Narodzenia w domu Samotnej Matki!!!
Kochani wraz z cudowną Katarzyną Stryczek organizujemy paczki dla Kobiet i Dzieciaków znajdujących się w Domu Samotnej Matki w Wiśle Małej i Ustroniu. Mamy już pluszaki dla najmłodszych, ale prosimy Was o wsparcie. Gdyby ktoś chciał się dołączyć, to możecie wesprzeć nas o słodycze, kosmetyki i inne podarki. Na dzień dzisiejszy mamy pod opieką 14 kobiet i 10 dzieciaków. Podarunki można przynosić do biura OSK3 ul. Bolesława Chrobrego 19, Pszczyna.
Dziękujemy za każde wsparcie

_______________________________________________________________________________________

Ogłaszamy zbiórkę!!!
Jeśli macie zabawki, pluszaki, klocki, książeczki, puzzle, które Wam zalegają, a chciałyby dostać drugie życie - to prosimy przynieście je na biuro Osk3. Potrzebujące Dzieciaki czekają na Wasz bezinteresowny gest.
Zabawki można przynosić do końca 2019 roku
Adres: Osk3, ul. Bolesława Chrobrego 19, 43-200 Pszczyna (z tyłu ZUSu)

________________________________________________________________________________________

 

<< Wróć do poprzedniej strony

Idąc przez Pszczynę i patrząc na przejeżdżające obok Ciebie samochody masz przed oczami wizję kierowania pojazdem. Chciałbyś już jeździć jak wszyscy, mieć umiejętności i poczucie pewności za kierownicą pozwalające jeździć z przyjemnością. Właśnie w tym celu został utworzony ośrodek na miarę XXI wieku, OSK3 to nie żadna rewolucja. To zupełnie nowe spojrzenie na Naukę Jazdy. Od dziś twój umysł nie będzie już zalewany wątpliwościami gdzie pójść na prawko i zyskać jak najbardziej wymierne korzyści w stosunku do wkładanych w to pieniędzy.  Dzięki zatrudnieniu ekspertów w naszym ośrodku już od pierwszego kontaktu z naszym biurem poczujesz pełen profesjonalizm i fachową, miłą obsługę. Ponadto nasza kadra uczestniczy w corocznym szkoleniu w zakresie prowadzenia i udoskonalania nauki jazdy. Dodatkowo skład instruktorów to między innymi zawodowcy zajmujący się na co dzień prawem w ruchu drogowym oraz właściciel ośrodka. OSK3 sprawi że Twoje jazdy będą pełne optymizmu, a umiejętności jakie zdobędziesz po naszym kursie zaowocują wkrótce i zbliżą się do umiejętności tych ludzi którzy jeżdżą zawodowo.

© 2011 OSK3. Wszelkie prawa zastrzeżone.