Ośrodek Szkolenia Kierowców 3Ośrodek Szkolenia Kierowców 3

Aktualnośći

Pomagamy zmniejszyć liczbę punktów karnych!

Masz za dużo punktów karnych lub po prostu chcesz zmiejszyć ich liczbę? Pomożemy Ci. Nie musisz jechać do Bielska czy Katowic - możesz to załatwić w Pszczynie - w OSK3! W całym powiecie pszczyńskim tylko u nas jest taka możliwość!

osk3Zapraszamy na udział w szkoleniu, które pozwala na likwidację 6 najstarszych punktów karnych za różne wykroczenia drogowe. W szkoleniu mogą brać udział osoby posiadające prawo jazdy dłużej niż rok i mające na swym koncie nie więcej niż 24 punkty karne. W szkoleniu można brać udział raz na 6 miesięcy i trwa 6 godzin lekcyjnych, czyli 6 x45 minut.

Koszt szkolenia wynosi 300 zł.
 

Ponadto prowadzimy szkolenia dla osób, które utraciły prawko za jazde pod wpływem alkoholu lub środka działającego podobnie, a minął im już termin zakazu i chcą odzyskać możliwość prowadzenia pojazdów. Zajęcia prowadzone w formie wykładów przez dwa dni, przez osiem godzin każdego dnia.
Koszt takiego szkolenia wynosi 400 zł


Prowadzimy również szkolenia w zakresie kierowania ruchem drogowym umożliwiającym dawanie poleceń i sygnałów uczestnikowi ruchu lub innej osobie znajdującej się na drodze. Szkolenie przeznaczone jest dla:

 • - osoby odpowiedzialne za utrzymanie porządku podczas przemarszu procesji, pielgrzymki, konduktu pogrzebowego lub innej zorganizowanej grupy

 • strażaków jednostek ochrony przeciwpożarowej
 • podczas wykonywania czynności związanych z prowadzeniem akcji ratowniczej.

 • umundurowanych i odpowiednio oznakowanych pracowników nadzoru ruchu komunikacji miejskiej
 • podczas wykonywania czynności związanych z zapewnieniem płynności ruchu pojazdów komunikacji miejskiej, zdarzeń drogowych oraz awarii technicznych z udziałem tych pojazdów.

 • członków zespołu ratownictwa medycznego, podczas akcji prowadzenia medycznych czynności ratunkowych do czasu przybycia na miejsce zdarzenia innych osób uprawnionych do dawania poleceń i sygnałów uczestnikowi ruchu lub innej osobie znajdującej się na drodze.

 • pracowników kolejowych na przejeździe kolejowym.

 • osoby działające w imieniu zarządcy drogi lub osoby wykonujące roboty na drodze na zlecenie lub za zgodą zarządcy drogi.

 • osoby nadzorujące bezpieczne przejście dzieci przez jezdnię, w wyznaczonym miejscu.

 • kierujący autobusem szkolnym w miejscach postoju związanych z wsiadaniem lub wysiadaniem dzieci.

 • ratowników górskich podczas wykonywania czynności związanych z prowadzeniem akcji ratowniczej.

 • strażników leśnych lub funkcjonariuszy Straży Parku - na terenie odpowiednio lasu lub parku narodowego.

 • pilotów podczas wykonywania czynności związanych z pilotowaniem przejazdu pojazdu nienormatywnego.


Wysokość opłaty za szkolenie w zakresie kierowania ruchem drogowym ustalana jest indywidualnie i jest uzależniona od wielkości grupy. 
Szkolenie jest jednodniowe, obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne (8 godzin).

Minimalna liczba to 5 osób w grupie i rozpoczynamy szkolenie. Kontakt osobisty w siedzibie OSK3 przy ul. Chrobrego 19 w Pszczynie lub telefoniczny 32 447 09 10.


<< Wróć do poprzedniej strony

Idąc przez Pszczynę i patrząc na przejeżdżające obok Ciebie samochody masz przed oczami wizję kierowania pojazdem. Chciałbyś już jeździć jak wszyscy, mieć umiejętności i poczucie pewności za kierownicą pozwalające jeździć z przyjemnością. Właśnie w tym celu został utworzony ośrodek na miarę XXI wieku, OSK3 to nie żadna rewolucja. To zupełnie nowe spojrzenie na Naukę Jazdy. Od dziś twój umysł nie będzie już zalewany wątpliwościami gdzie pójść na prawko i zyskać jak najbardziej wymierne korzyści w stosunku do wkładanych w to pieniędzy.  Dzięki zatrudnieniu ekspertów w naszym ośrodku już od pierwszego kontaktu z naszym biurem poczujesz pełen profesjonalizm i fachową, miłą obsługę. Ponadto nasza kadra uczestniczy w corocznym szkoleniu w zakresie prowadzenia i udoskonalania nauki jazdy. Dodatkowo skład instruktorów to między innymi zawodowcy zajmujący się na co dzień prawem w ruchu drogowym oraz właściciel ośrodka. OSK3 sprawi że Twoje jazdy będą pełne optymizmu, a umiejętności jakie zdobędziesz po naszym kursie zaowocują wkrótce i zbliżą się do umiejętności tych ludzi którzy jeżdżą zawodowo.

© 2011 OSK3. Wszelkie prawa zastrzeżone.