Ośrodek Szkolenia Kierowców 3Ośrodek Szkolenia Kierowców 3

Aktualnośći

TROLEJE

Jak połaczyć fantastyczne spędzanie czasu z nauką.

Może tak - próbując swych sił na TROLEJACH - pod opieką wykwalifikowanego instruktora

Zobacz film:

https://www.youtube.com/watch?v=QVSCOOWtPJU

Szkolenie szczególnie zalecane jest kierowcom w celu wyrobienia odpowiednich nawyków i odruchów.

W sytuacji realnego poślizgu szybciej zareagujesz, co może uchronić Cię przed stłuczką.

Jeżeli chcesz poprawić swoje umiejetności lub nauczyć się panować nad pojazdem będącym w poślizgu PRZYJDŹ, a oswoisz sie z zachowaniem auta jadącego bokiem do kierunku jazdy.

Podczas jazdy na trolejach uczymy się koordynacji w operowaniu kierownicą i używaniu pedału gazu, tak aby utrzymać prawidłowy tor jazdy.

Serdecznie zapraszamy - informacje w biurze

 

<< Wróć do poprzedniej strony

Idąc przez Pszczynę i patrząc na przejeżdżające obok Ciebie samochody masz przed oczami wizję kierowania pojazdem. Chciałbyś już jeździć jak wszyscy, mieć umiejętności i poczucie pewności za kierownicą pozwalające jeździć z przyjemnością. Właśnie w tym celu został utworzony ośrodek na miarę XXI wieku, OSK3 to nie żadna rewolucja. To zupełnie nowe spojrzenie na Naukę Jazdy. Od dziś twój umysł nie będzie już zalewany wątpliwościami gdzie pójść na prawko i zyskać jak najbardziej wymierne korzyści w stosunku do wkładanych w to pieniędzy.  Dzięki zatrudnieniu ekspertów w naszym ośrodku już od pierwszego kontaktu z naszym biurem poczujesz pełen profesjonalizm i fachową, miłą obsługę. Ponadto nasza kadra uczestniczy w corocznym szkoleniu w zakresie prowadzenia i udoskonalania nauki jazdy. Dodatkowo skład instruktorów to między innymi zawodowcy zajmujący się na co dzień prawem w ruchu drogowym oraz właściciel ośrodka. OSK3 sprawi że Twoje jazdy będą pełne optymizmu, a umiejętności jakie zdobędziesz po naszym kursie zaowocują wkrótce i zbliżą się do umiejętności tych ludzi którzy jeżdżą zawodowo.

© 2011 OSK3. Wszelkie prawa zastrzeżone.